1994 yılında Nevşehir’de doğdum.İlk ve orta öğrenimimi memleketimde tamamladım.Lise hayatım boyunca araştırdığım bir meslek olan endüstri mühendisliği bölümünü 2012 yılında kazandım.Öğrenci şehri olarak tanınan Eskişehir’de okuyacaktım.Tercihlerim arasında gelmesini en çok istediklerimdendi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi.

Dört yıl boyunca okul hayatımda yaptığım küçük büyük tüm projeleri,ödevleri biriktirirdim. Birinci sınıfta arkadaşlarımla yaptığımız ilk slayttan dördüncü sınıfta bitirme tezi için hazırladığımız slayta kadar tüm projeleri saklarım.Bir dönem içinde dersin biri bittikten sonra o ders ile ilgili çalışmaları bile inceleyince hemen hatırlar ne yapıldığını genelde herkes.Bende böyle düşünerek özellikle öğrendiğimiz yeni programlarla ilgili bilgilerin olduğu çalışmaları biriktirdim.

2016’da mezun olduktan sonra yine aynı bölümde İnsan Makina Sistemleri bilim dalında yüksek lisans yapmaya başladım.Tüm çalışmalarımı saklamamın,ara ara tekrar etmemin yararını da o zaman görmeye başladım diyebilirim.Lisans eğitiminden sonra öğrendiğimiz yeni programlar yeni çalışmalar… Zamanla kaydettiğim çalışma sayısı artınca bunları paylaşma isteği duygum fazlasıyla arttı.

Tam da acaba geç mi kaldım,artık vazgeçsem mi diye düşünürken “Zaman Şimdidir” diyerek yola başladım. O zaman ne duruyoruz,haydi başlayalım…

Reklamlar